SALE OUT. Philips 499P9H/00 48,8" (124 cm) VA/32:9, 5120 x 1440, 450 cd/m2/ HDMI, USB/ Black, DAMAGED PACKAGING | SALE OUT. Phil
- TootjadPhilips
- Mudel: 499P9H/00SO
- Saadavus: 1
-
823€
SALE OUT. Philips 499P9H/00 48,8" (124 cm) VA/32:9, 5120 x 1440, 450 cd/m2/ HDMI, USB/ Black, DAMAGED PACKAGING | SALE OUT. Philips | SuperWide curved LCD display | 499P9H/00 | 48.8 " | VA | Dual QHD | 32:9 | 70 Hz | 5 ms | 5120 x 1440 pixels | 450 cd/m² | Headphone out | HDMI ports quantity 2 | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 5120 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 48.8 " |
| Ekraani heledus | 450 cd/m |
| Ekraani pind | Anti Glare |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 1308.00 mm |
| Gross height (mm) | 553.00 mm |
| Gross weight | 21.48 kg |
| Gross width (mm) | 384.00 mm |
| HD tüüp | Dual QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI cable, DP cable, USB-A to B cable, USB-C to C cable, USB-C to A cable, Power cable |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 32:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 70 Hz |
| Net weight | 15.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 6180.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Philips |
| Producer product family | SuperWide curved LCD display |
| Producer product name | 499P9H/00 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 6.18 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | USB-C 3.1 Gen 2 x1, USB 3.1 x1 (upstream), USB 3.1 x3 (downstream) |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Väljundühendused | Headphone out |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Virvendusvaba | Yes |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



